09167777033

تحصیل و کسب علم ثمره سالها تلاش و گذر عمر است.کاشت درست امروز برداشت میوه آن است. کسب تجربه علم فراتر از دانش است. کودکان امروز بر قایق شکسته علم سوارند که والدین بعلت عدم آگاهی به نتیجه آن کودکان خود را سواراین قایق شکسته کرده اند. کودکان را با علم احساس ذهنی مجهز نمایید تا با آگاهی تحصیل نمایند.آنان را به ابزار قدرت فکر ، تمرکز و حس ذهن مجهز نمایید.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کودکان 3 مرحله رشد  دارند . دوره اول یکسالگی تا 3 سالگی رشد ذهنی یا عقلگرایی است در این دوره کودکان محیط و اخلاق و رفتار والدین را ثبت می کنند. آثار رفتار آنها در آینده رویکردشان به این دوران است. دوره دوم 3 سالگی تا 12 سالگی است .این دوره مغز کودکان در حال رشد سریع است و کودکان با کمک تصویرسازی میتوانند آینده علمی و زندگی خود را رقم بزنند.پس این دوره دوره تصویرسازی و کسب این هنر بی بدیل مغز است. مرحله سوم مرحله سنین 12 سالگی تا پایان عمر است . کودکانان در این سنین از طریق تکرار و حفظ کردن و استفاده از حافظه کوتاه مدت به کسب علم می پردازند. نتیجه اسفار این آموزش در حال حاضر در سطح جامعه مشهود است.

 

درباره موسسه

موسسه چرتکه و نبوغ ریاضی از سال 1392 با تلاش اینجاب و همسرم با آموزشهای نوین برای ارتقا فکری کودکان 4 تا 12 سال طراحی گردید و تا بحال توانسته گام مهمی در بالا بردن ضریب هوشی کودکان و آگاهی والدین به این متد بردارد

مجوزها

توییتر های اخیر

تماس با ما

دفتر مرکزی :اهواز-پادادشهر-بین 16 و 17 شرقی-مجتمع امام رضا -طبقه دوم

info@usmas.ir

061.35720359

09167777033